Skovboskolens personale

[ Vikarer ]   [ Skovboskolens Pensionistklub ]   [ Gruppebilleder ]

E-post til skolens personale kan forventes læst og evt. besvaret inden for senest 5 arbejdsdage

G:   L = Lærer        S = SFO        P = Pedel        K = Kontor
ID:G: Navn: E-post * SkoleKom:
AANS Adan Ali Nuur adan.ali.nuur@skolekom.dk
AML Anne Mikkelsen anne.mikkelsen22@skolekom.dk
AMJS Annemette Jørgensen annemette.joergensen1@skolekom.dk
BIPS Birk Fokdal Pedersen birk.pedersen2@skolekom.dk
BJPS Bjarke Philipsen bjarke.philipsen@skolekom.dk
BMOS Bettina Mollerup Larsen bettina.mollerup.larsen@skolekom.dk
BNL Birgitte Grahn Nielsen birgitte.nielsen44@skolekom.dk
BPL Birgit Pedersen birgit.pedersen6@skolekom.dk
BTL Birgitte Sønderstrup Thrønner birgitte.throenner1@skolekom.dk
CHSS Charlotte Schmidt charlotte.smidt3@skolekom.dk
CML Christina Wagner Meedom christina.wagner.meedom@skolekom.dk
CSK Christian Steffensen christian.steffensen10@skolekom.dk
CWIS Carina Teglhus Wille carina.wille@skolekom.dk
ELHS Elisabet Jacobi Holsting elisabet.holsting@skolekom.dk
ERL Janni Erbs -
FSL Frank Sørensen frank.soerensen@skolekom.dk
GFL Grethe Flyng (tale-hørekonsulent) grethe.flyng@skolekom.dk
GML Gitte Hildebrand Mikkelsen gitte.mikkelsen@skolekom.dk
HAL Hanne Bjerggaard Raalund hanne.raalund@skolekom.dk
HANS Hanne Nielsen -
HMLS Henriette Marek Løve henriette.loeve@skolekom.dk
IHL Inger-Marie ("Rie") Hansen inger-marie.hansen@skolekom.dk
IKL Iben Konge iben.konge@skolekom.dk
JGJS Jan Grandahl Jakobsen jan.jakobsen10@skolekom.dk
JML Jens Peter Hildebrand Mikkelsen peter.mikkelsen8@skolekom.dk
JNK Jette Reippurt Wisborg jette.reippurt.wisborg@skolekom.dk
JRP Jørn Hansen joern.hansen3@skolekom.dk
JSK Jeanne Søndergaard Pedersen jeanne.s.pedersen@skolekom.dk
KEL Karina Engmann karina.engmann@skolekom.dk
KFL Karna Frederiksen karna.frederiksen@skolekom.dk
KMIS Kristian Misser kristian.misser@skolekom.dk
KSL Kay Scharck kay.scharck@skolekom.dk
KTJ- Klara í Túni Jakobsen (sundhedsplejerske) -
LAL Lykke Lenna Andersen lykke.lenna.andersen@skolekom.dk
LEL Lis Eismark lis.eismark@skolekom.dk
LF- Lisbet Franklin (sundhedsplejerske) lisbet.franklin@koege.dk
LFHS Lars Friis Hastrup lars.friis.hastrup@skolekom.dk
LJØS Lene Fog Jørgensen lene.fog.joergensen@skolekom.dk
LML Line Myssen line.myssen@skolekom.dk
LMLS Lars Morten Lund lars.morten.lund@skolekom.dk
LOL Louise Svensson louise.svensson1@skolekom.dk
LSØS Linda Sølund linda.soelund@skolekom.dk
MAL Majbritt Søgaard majbritt.soegaard@skolekom.dk
MANS Marianne Abel Nielsen -
MASS Malene Lykke Sørensen -
MCL Malene Christensen malene.christensen76@skolekom.dk
MHL Mona Hyldahl Hansen mona.hyldahl.hansen@skolekom.dk
MJL Mette Ramskov Jensen mette.ramskov.jensen@skolekom.dk
MKL Michael Krysfeldt Rasmussen michael.krysfeldt@skolekom.dk
MML Monna Monhart monna.monhart@skolekom.dk
P Lars Mølgaard lars.moelgaard5@skolekom.dk
PEL Pernille Pedersen pernille.pedersen61@skolekom.dk
PPL Peter Elkjær Pedersen peter.elkjaer@skolekom.dk
PRØS Pia Rønnebo pia.roennebo@skolekom.dk
PSL Poul Svendsen poul.svendsen3@skolekom.dk
L Per Skøt -
RAPS Randi Pedersen randi.pedersen21@skolekom.dk
RBL Rasmus Jon Rytter Bjarkehøj rasmus.bjarkehoej@skolekom.dk
RISS Rie Serup rie.serup@skolekom.dk
RSL Rikke Skok rikke.skok@skolekom.dk
RVAS Ruth Merete Birk Vadstrup ruth.vadstrup@skolekom.dk
SCL Susanne Braad Carstens susanne.carstens2@skolekom.dk
SJL Susanne Jensen susanne.jensen60@skolekom.dk
SRL Steen Rasmussen steen.rasmussen1@skolekom.dk
SUL Jette Sundbøll jette.sundboell@skolekom.dk
SWP Steen Warrer Jensen steen.warrer@skolekom.dk
TBL Tania Blem tania.blem@skolekom.dk
TEL Trine Missel Eriksson trine.missel@skolekom.dk
TPL Tina Holm-Pedersen tina.holm-pedersen@skolekom.dk
TRL Thomas Hasle Ravn homas.hasle.ravn@skolekom.dk
TVL Tina Stybe Vestergaard tina.s.vestergaard@skolekom.dk
UR- Ulla Rieland (skolepsykolog) -
VKL Lise Birgit Vikkelsø lise.vikkelsoe@skolekom.dk
VSL Vagn Poulsen Sejberg vagn.poulsen.sejberg@skolekom.dk
YLPS "Lisbeth" Pedersen elisabeth.pedersen24@skolekom.dk

TOP

 Vikarer og  Praktisk medhjælp

ID:G: Navn: E-post * SkoleKom:
AQP Anja Quistgaard -
FOV Fie Oddershede -
JUV Julie Sunde -
KKV Karina Klahn -
KPV Kristina Marie Poulsen -
NMV Nikolaj Munk -
RKV Rita Koueik -
XCVV Camilla Vikkelsø -
XKEP Kenneth Duborg Ejlertsen kenneth.duborg.ejlertsen@skolekom.dk
XMHV Maria Juul Hansen -
XMJV Mia Bøye Jensen -
XMNV Maria Julegaard Nielsen -
XMRV Marc Rerup -
XOSP Ole Søgaard -
XSPV Steen Hauge Pedersen -


TOP
Skovboskolens Pensionistklub
Dannet onsdag den 29. september 1999.
Vi mødes den anden torsdag i ulige måneder klokken 9.30 på Skovboskolens lærerværelse. Mødet starter med kaffe og brød.
Næste møde: Pensionisttræf torsdag den 9. november 2017 klokken 9.30 i Tuemosen.

ID:Navn: E-post:
(AD) Anne Marie Dahl -
(AH) Agnete Hostrup Haugbølle a.haugbolle@mail.tele.dk
(AM) Anna Marie Holsting amholsting@gmail.com
(AP) Anne Lise Pedersen anne.lise.benny@gmail.com
(EH) Elin Dorit Hermansen elin.h@mail.dk
(EJ) Eva Jensen -
(ER) Solveig Sahl Ernst -
(GD) Grethe Desvig-Jensen grethe@desvig.dk
(GJ) Erling Grøn-Jensen erling_groen_jensen@yahoo.dk
(HL) Helle Lenbroch Therkildsen helle@therkildsen.org
(HT) Hans Jørgen Groth Therkelsen -
(HM) Henning Mogensen aaning@lic-mail.dk
() Kirsten Haastrup kirsten@bjaki.dk
(ID) Ingelise Bach Damkjær id@dmail.dk
(JH) Jan Holsting janholsting@hotmail.com
(JR) Jørn Hansen joern.hansen3@skolekom.dk
(JY) Jytte Hansen jn.hansen@hotmail.com
() Jørgen W. Hansen kjhansen@mail.dk
(KF) Karna Frederiksen karna.frederiksen@gmail.com
(KH) Kirsten Høgfeldt Pedersen bent@bmb.dk
(KI) Kirsten Hansen kjhansen@mail.dk
(KN) Karsten Bo Nielsen karsten.bo.nielsen@skolekom.dk
(KR) Karen Rubæk-Rasmussen karenrubaek25@gmail.com
(KS) Karen Elisabeth Schousgaard karen.schousgaard@gmail.com
(LE) Lis Eismark we@we-consult.dk
(MB) Mogens Brøndum m.broendum@ofir.dk
(MG) Marijanne Fønskov Gerdts mgerdts@youmail.dk
(MJ) Marianne Børsting Jordy olejordy@post.tele.dk
(NL) Niels Langholm niels.langholm@skolekom.dk
(NN) Niels Ole Nielsen skovager1b@gmail.com
(PD) Poul Denk bpdenk@gmail.com
(PP) Peter Elkjær Pedersen (kontaktperson) peter.elkjaer@skolekom.dk
(RO) Kirsten Inger Rossle kirossle@gmail.com
(SD) Sannie Dahl -
(SE) Signe Ejrnæs signe.ejrnaes@skolekom.dk
(SV) Sonja Vangkilde sonja@vangkilde.nu
(VK) Lise Birgit Vikkelsø lise.vikkelsoe@skolekom.dk

TOP

Sidst opdateret den 12. marts 2011