Skovboskolens personale

[ Vikarer ]   [ Skovboskolens Pensionistklub ]   [ Gruppebilleder ]

E-post til skolens personale kan forventes læst og evt. besvaret inden for senest 5 arbejdsdage

G:   L = Lærer        S = SFO        P = Pedel        K = Kontor
ID:G: Navn: E-post * SkoleKom:
AANS Adan Ali Nuur -
AML Anne Mikkelsen Slettet 30/6 2018 - EU’s persondataforordning
AMJS Annemette Jørgensen -
BIPS Birk Fokdal Pedersen -
BJPS Bjarke Philipsen -
BMOS Bettina Mollerup Larsen -
BNL Birgitte Grahn Nielsen -
BPL Birgit Pedersen -
BTL Birgitte Sønderstrup Thrønner -
CHSS Charlotte Schmidt -
CML Christina Wagner Meedom -
CSK Christian Steffensen -
CWIS Carina Teglhus Wille -
ELHS Elisabet Jacobi Holsting -
ERL Janni Erbs -
FSL Frank Sørensen -
GFL Grethe Flyng (tale-hørekonsulent) -
GML Gitte Hildebrand Mikkelsen -
HAL Hanne Bjerggaard Raalund -
HANS Hanne Nielsen -
HMLS Henriette Marek Løve -
IHL Inger-Marie ("Rie") Hansen -
IKL Iben Konge -
JGJS Jan Grandahl Jakobsen -
JML Jens Peter Hildebrand Mikkelsen -
JNK Jette Reippurt Wisborg -
JRP Jørn Hansen -
JSK Jeanne Søndergaard Pedersen -
KEL Karina Engmann -
KFL Karna Frederiksen -
KMIS Kristian Misser -
KSL Kay Scharck -
KTJ- Klara í Túni Jakobsen (sundhedsplejerske) -
LAL Lykke Lenna Andersen -
LEL Lis Eismark -
LF- Lisbet Franklin (sundhedsplejerske) -
LFHS Lars Friis Hastrup -
LJØS Lene Fog Jørgensen -
LML Line Myssen -
LMLS Lars Morten Lund -
LOL Louise Svensson -
LSØS Linda Sølund -
MAL Majbritt Søgaard -
MANS Marianne Abel Nielsen -
MASS Malene Lykke Sørensen -
MCL Malene Christensen -
MHL Mona Hyldahl Hansen -
MJL Mette Ramskov Jensen -
MKL Michael Krysfeldt Rasmussen -
MML Monna Monhart -
P Lars Mølgaard -
PEL Pernille Pedersen -
PPL Peter Elkjær Pedersen peter.elkjaer@skolekom.dk
PRØS Pia Rønnebo -
PSL Poul Svendsen -
L Per Skøt -
RAPS Randi Pedersen -
RBL Rasmus Jon Rytter Bjarkehøj -
RISS Rie Serup -
RSL Rikke Skok -
RVAS Ruth Merete Birk Vadstrup -
SCL Susanne Braad Carstens -
SJL Susanne Jensen -
SRL Steen Rasmussen -
SUL Jette Sundbøll -
SWP Steen Warrer Jensen -
TBL Tania Blem -
TEL Trine Missel Eriksson -
TPL Tina Holm-Pedersen -
TRL Thomas Hasle Ravn -
TVL Tina Stybe Vestergaard -
UR- Ulla Rieland (skolepsykolog) -
VKL Lise Birgit Vikkelsø -
VSL Vagn Poulsen Sejberg -
YLPS "Lisbeth" Pedersen -

TOP

 Vikarer og  Praktisk medhjælp

ID:G: Navn: E-post * SkoleKom:
AQP Anja Quistgaard -
FOV Fie Oddershede Slettet 30/6 2018 - EU’s persondataforordning
JUV Julie Sunde -
KKV Karina Klahn -
KPV Kristina Marie Poulsen -
NMV Nikolaj Munk -
RKV Rita Koueik -
XCVV Camilla Vikkelsø -
XKEP Kenneth Duborg Ejlertsen -
XMHV Maria Juul Hansen -
XMJV Mia Bøye Jensen -
XMNV Maria Julegaard Nielsen -
XMRV Marc Rerup -
XOSP Ole Søgaard -
XSPV Steen Hauge Pedersen -


TOP
Skovboskolens Pensionistklub
Dannet onsdag den 29. september 1999.
Vi mødes den anden torsdag i ulige måneder klokken 9.30 på Skovboskolens lærerværelse. Mødet starter med kaffe og brød.
Næste møde: Pensionisttræf torsdag den 8. november 2018 klokken 9.30 i Tuemosen.

ID:Navn: E-post:
(AD) Anne Marie Dahl -
(AH) Agnete Hostrup Haugbølle a.haugbolle@mail.tele.dk
(AM) Anna Marie Holsting amholsting@gmail.com
(AP) Anne Lise Pedersen anne.lise.benny@gmail.com
(EH) Elin Dorit Hermansen elin.h@mail.dk
(EJ) Eva Jensen -
(ER) Solveig Sahl Ernst -
(GD) Grethe Desvig-Jensen grethe@desvig.dk
(GJ) Erling Grøn-Jensen erling_groen_jensen@yahoo.dk
(HL) Helle Lenbroch Therkildsen helle@therkildsen.org
(HT) Hans Jørgen Groth Therkelsen -
(HM) Henning Mogensen aaning@lic-mail.dk
() Kirsten Haastrup kirsten@bjaki.dk
(ID) Ingelise Bach Damkjær id@dmail.dk
(JH) Jan Holsting janholsting@hotmail.com
(JR) Jørn Hansen joern.hansen3@skolekom.dk
() Jørgen W. Hansen kjhansen@mail.dk
(KF) Karna Frederiksen karna.frederiksen@gmail.com
(KH) Kirsten Høgfeldt Pedersen bent@bmb.dk
(KI) Kirsten Hansen kjhansen@mail.dk
(KN) Karsten Bo Nielsen karsten.bo.nielsen@skolekom.dk
(KR) Karen Rubæk-Rasmussen karenrubaek25@gmail.com
(KS) Karen Elisabeth Schousgaard karen.schousgaard@gmail.com
(LE) Lis Eismark we@we-consult.dk
(MB) Mogens Brøndum m.broendum@godmail.dk
(MG) Marijanne Fønskov Gerdts marijannefg@hotmail.com
(MJ) Marianne Børsting Jordy olejordy@post.tele.dk
(NL) Niels Langholm niels.langholm@skolekom.dk
(NN) Niels Ole Nielsen skovager1b@gmail.com
(PD) Poul Denk bpdenk@gmail.com
(PP) Peter Elkjær Pedersen (kontaktperson) peter.elkjaer@skolekom.dk
(RO) Kirsten Inger Rossle kirossle@gmail.com
(SD) Sannie Dahl -
(SE) Signe Ejrnæs signe.ejrnaes@skolekom.dk
(SV) Sonja Vangkilde sonja@vangkilde.nu
(VK) Lise Birgit Vikkelsø lise.vikkelsoe@skolekom.dk

TOP

Sidst opdateret den 12. marts 2011